WYSTWA 3X CZŁOWIEK

„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki”. ( Święty Jan Paweł II)

Wystawa malarstwa Mariusza Mikołajka, Hanny Mikołajek oraz fotografia Jana Mikołajka. Głównym odniesieniem dla twórczości tych artystów jest człowiek.

Mariusz Mikołajek

Wrocławski artysta malarz, syn znanego literata Tadeusza Mikołajka i śpiewaczki Operetki Wrocławskiej Gabrieli Idzikowskiej Mikołajek. Zajmuje się sztuką od urodzenia. Oprócz malowania obrazów animuje spotkania z ludźmi w obszarze sztuki.

Jan Mikołajek

Syn Magdaleny Mikołajek i znanego artysty Mariusza Mikołajka. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale fotografii i multimediów.

Zajmuję się fotografią artystyczną oraz jest założycielem OK,ART organizującej działania kulturotwórcze.

Hanna Mikołajek

Studentka II roku na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale malarstwa i rzeźby.

wernisaż 13 kwietnia 2015 r. godz. 18.00

Wystawę można oglądać w Ognisku przy ul. Ruskiej 46c/7 do końca kwietnia – ZAPRASZAMY!