Pracownie malarstwa i rysunku

 

lucyna3 art. plast. Lucyna Lubelska – rysunek i malarstwo w ognisku od 1989. Absolwentka PWSSP we Wrocławiu, dyplom uzyskała w 1986 roku na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby w zakresie projektowania graficznego. Autorka projektów okładek zeszytów oraz programów teatralnych (Współpraca min. z Krajową Agencją Wydawniczą z Ośrodkiem Teatru Otwartego KALAMBUR i Wrocławskimi Zakładami Wyrobów Papierniczych. Zajmuje się również malarstwem, prezentowała swoje prace we wrocławskich galeriach. Od 1993 należy do Związku Polskich Artystów Plastyków okręg Wrocław w latach 1995-98 jako sekretarz Komisji Socjalnej.

art. plast. Beata Bols – artystka intermedialna; studia -ASP (dawn. PWSSP) we Wrocławiu. Dyplom' 85  z Malarstwa, w pracowni doc. Konrada Jarodzkiego, aneks - Struktury Wizualne. Tworzy instalacje, obiekty, działania performance. Autorka kostiumów do filmów fabularnych, scenografii teatralnych, projektantka wnętrz, poetka. Wykładowca w ASP we Wrocławiu. 

zbyszek3

art. plast. Zbigniew Mil – rysunek i malarstwo, w ognisku od 1991. Absolwent PWSSP Wrocław dyplom w 1985 r. na Wydziale Malarstwa Grafiki i Rzeźby u prof. Zbigniewa Karpińskiego. W latach 1985-89 współpracuje z Jerzym Rybą w prowadzeniu galerii współczesnej ”Na Ostrowie„ bierze udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, krajowych i zagranicznych, realizacja własnych projektów malarskich we wnętrzach sakralnych w Kudowie Zdrój i Strzegomiu. Członek ZPAP Wrocław.

art. plast. Pajączek Ryszard. W ognisku od 2002. Ukończył studia na wydziale rzeźby w ASP w Gdańsku w latach 1982-1984, następnie w ASP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskał 1987 w pracowni prof. Stanisława Kortyki. Uprawia rzeźbę, rysunek i malarstwo. Brał udział w licznych wystawach indywidualnych w kraju i zagranicą - Jest autorem wielu znaczących realizacji.

art. plast. Maciej Myrdzio w Ognisku od 2007 – absolwent Państwowego Ogniska Kultury Plastycznej i wrocławskiej ASP, kierunek grafika (projektowanie graficzne) – uzyskał dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Smolińskiego w lipcu 2001. Jest artystą wszechstronnym zajmuję się: fotografią, filmem, grafiką komputerową, grafiką i malarstwem. Udział w licznych wystawach i konkursach w kraju i zagranicą.