– Nasz Wrocław – istotne informacje!

logo n- napis nasz Wrocław w ramce niebieskie na białym tle

Nasz Wrocław – istotne informacje!

Drodzy słuchacze!

Od 1 grudnia nastąpiły znaczące zmiany w  regulaminie programu. Najistotniejszą z nich jest to, że został wyłączony warunkowy Status Podatnika, przyznawany dotychczas na 90 dni od momentu rejestracji konta. Od teraz każdy nowy użytkownik, chcący aktywować swój Status Podatnika powinien niezwłocznie potwierdzić fakt rozliczenia PIT we Wrocławiu, aby uzyskać dostęp do benefitów programu.


Może to zrobić na dwa sposoby:  elektronicznie lub stacjonarnie w jednym z czterech Punktów  Obsługi Klienta. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/nasz-wroclaw-jak-przedluzyc-status-podatnika-w-programie-nasz-wroclaw.


Dodatkowo od października tego roku każdy użytkownik programu Nasz Wrocław, korzystający z aplikacji mobilnej może dodać kartę Miejskiej Biblioteki Publicznej w formie wirtualnej, rezygnując z plastikowego odpowiednika. Dodanie wirtualnej karty MBP możliwe jest we wszystkich filiach bibliotek.


Od 6 grudnia w ramach akcji Darmowe Wejścia, użytkownicy będą mogli skorzystać już z 9 bezpłatnych wejściówek.
Wraz z niniejszą wiadomością przesyłamy Państwu grafiki oraz informację prasową, które do wykorzystania na Państwa stronach  internetowych i w mediach społecznościowych.
Pozdrawiamy serdecznie 

Nowości

Back to top