– Gdzieś obok | wystawa prac Anny Czekaj

Wystawa Anny Czekaj to kolekcja grafiki warsztatowej (druk wklęsły – akwaforta i akwatinta, linoryt) i szkła artystycznego (fusing, witraż). Eksponowane prace pochodzą z kilkunastu lat pracy twórczej.

Swoją wystawę autorka komentuje:
“Graficzny sposób postrzegania świata zawsze był mi bliski. Kreska widoczna jest w każdej pracy, niezależnie czy jest ona wykonana w technice akwaforty, drutu wtopionego w szkło czy konturu witrażu. Kreska jest zawsze gdzieś obok”

O autorce
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Otwartymi Pracowniami Plastycznymi związana jest od lat: zaczynała w Pracowni grafiki warsztatowej Macieja Sicińskiego, uczęszczała do Pracowni malarstwa i rysunku Zbigniewa Mila, uczestniczyła w zajęciach Wiktorii Kować poświęconych ceramice. Od dziesięciu lat jest uczestniczką Pracowni szkła artystycznego prowadzonej przez Katarzynę Harasym. Jej pasją są podróże i książki – szczególnie biografie.

Wystawa czynna: 13 – 27 października w godzinach 16:00 – 19:00
Galeria Winda C | Ruska 46c

Uwaga! Oglądanie na żądanie:)
Prosimy dzwonić domofonem przy windzie C pod numer 4.
Pokaż mniej