– Nowa strona internetowa

Po prawie rocznej pracy nareszcie możemy publicznie pokazać naszą nową stronę internetową!

Pracę rozpoczęliśmy w październiku 2022. Aby jak najbardziej zbliżyć się do współczesnych trendów w projektowaniu stron nawiązaliśmy współpracę z Pracownią Interfejsu Graficznego (ASP we Wrocławiu). Pod opieką dr hab. Anny Trojanowskiej, prodziekan Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów, grupa studentów pracowała nad autorskimi propozycjami nowej strony przez semestr zimowy w roku akademickim 2022/2023 (był to projekt zaliczeniowy).

Grupa przygotowała dziewięć projektów, z którymi zapoznaliśmy się na początku 2023 roku. Wśród propozycji postanowiliśmy wyróżnić pomysły, które zaprezentowali: Jessika Kubik, Anna Pyszny i Michał Olkowicz. Z tych trzech zaś do realizacji i wdrożenia wybrany został projekt Michała Olkowicza.

Prace nad wdrożeniem strony trwały dłużej niż przewidywaliśmy, ale dobrze spożytkowaliśmy poświęcony czas. Autor zwycięskiego projektu mocno zaangażował się w pracę nad nową stroną, testował jej funkcjonalność i konsultował jakość projektu na każdym etapie opracowywania go. Wreszcie jednak – mamy to!

Sprawdźcie naszą nową stronę, przetestujcie ją, zajrzyjcie w zakamarki. Niezwykle się cieszymy z nowej wirtualnej odsłony, mamy nadzieję, że wysoki standard, jaki staraliśmy się zaproponować, wyjdzie naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Za wspaniałą, intensywną i owocną współpracę dziękujemy dr hab. Annie Trojanowskiej oraz rewelacyjnej grupie studenckiej. To kreatywni i utalentowani artyści, którzy odważnie i z pasją podchodzą do pomysłów i wyzwań, proponują świeże rozwiązania i świadomie budują własną estetykę.

Adres nowej strony: otwartepracownie.pl

Nowości

Back to top