– Dla ciebie i dla mnie

Otwarte warsztaty malowania na ceramice.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty zorganizowane przez Pracownie Ceramiki z okazji Święta Podwórka Ruska 46. Zajęcia polegać będą na pomalowaniu dwóch talerzy stanowiących z założenia komplet. Dwa talerze realizują tytuł warsztatów Dla ciebie i dla mnie, mogą być wstępem do spotkania przy wspólnym posiłku. Naczynia mają być zaproszeniem do wspólnego posiłku i spotkania, do uruchomienia dialogu (również tego pozawerbalnego) i empatii.

Przed rozpoczęciem właściwej pracy uczestnicy zapoznają się z możliwościami jakie dają techniki zdobienia ceramiki oraz z przykładowymi realizacjami.

Każdy uczestnik otrzyma dwa talerze bez zdobień oraz niezbędne narzędzia i materiały, (farby, media, pędzle) do wykonania malatury na talerzach pod opieką prowadzących warsztat. Wykonane prace zostaną utrwalone przez wypalenie w piecu ceramicznym.

Warsztaty odbędą się w Pracowni Ceramiki Ogniska Kultury Plastycznej im. E. Gepperta we Wrocławiu, zaplanowane są na trzy tury, z których każda potrwa 90 minut. W jednej turze może wziąć udział pięć osób. Adresatami warsztatów są osoby dorosłe.

Termin: 25 czerwca
Godziny:
I grupa – 10:00 – 12:00
II grupa – 14:00 – 16:00
III grupa – 18:00 – 20:00

Liczba miejsc ograniczona!

Pracownia Ceramiczna
Prowadzący: Agata Zworska-Story, Bogusław Story
Zapisy: ceramika@plastyka-ognisko.edu.pl

Nowości

Back to top