– Nowy sezon kulturalny  

Start sezonu

Drodzy słuchacze, 12 września rozpoczynamy kolejny rok pracy twórczej. Na sezon kulturalny 2022/2023 przygotowaliśmy nowe propozycje: otwieramy dla Was Pracownię litografii oraz pakiet zajęć przygotowanych z myślą o osobach przygotowujących się na egzaminy do wyższych uczelni artystycznych. Zmieniliśmy się również wewnętrznie: czeka na Was odmieniona Pracownia tkaniny artystycznej oraz odświeżona przestrzeń Galerii. 

Zmieniamy się również od strony merytorycznej – poznajcie nowe prowadzące. Zajęcia ze Studium postaci w tym sezonie poprowadzi art. plast. Magdalena Gołda, natomiast Pracownię malarstwa i rysunku (zajęcia w środy) od 5 października, poprowadzi art. plast. Renata Kurczyńska. 

Sezon 2022/2023 zaczynamy w trzech turach. Większość pracowni rusza już od 12 września. Pracownie prowadzone przez Macieja Myrdzio (malarstwo i rysunek, fotografia cyfrowa) rozpoczną zajęcia 20 września. Natomiast Pracownie: ceramiki, tkaniny artystycznej, sitodruku i litografii rozpoczną nowy sezon od 3 października.

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć oraz cennika

Nowości

Back to top