– Plener w Niemojowie

Termin: 22 – 30 lipca
Zapisy: do 15 czerwca u prowadzącego – Macieja Myrdzio (wtorek od 16:00 – 20:00, czwartek i piątek – 15:00 – 20:00)
Informacje: 501 735 813 
Koszt: 600 zł (obowiązują zniżki z programem Nasz Wrocław)

Zapraszamy na plener malarsko-rysunkowo-fotograficzny dla osób dorosłych, który odbędzie się w malowniczej miejscowości Niemojów w dniach od 22 do 30 lipca.

Podczas pleneru będzie można rozwijać swoje pasje artystyczne i odkrywać piękno okolicznej natury. Opiekunem pleneru będzie artysta plastyk Maciej Myrdzio, który na co dzień prowadzi zajęcia z rysunku, malarstwa oraz fotografii w Ognisku.

Niemojów to urocza wieś położona na południu Polski, w województwie dolnośląskim. Otaczają ją malownicze wzgórza, pagórki i zielone łąki, które stanowią doskonałe miejsce dla artystów i miłośników przyrody. Oprócz natury, w okolicy można zobaczyć także okoliczną zabudowę oraz ruiny Dworu Sołtysów.

Zakwaterowanie podczas trwania pleneru zaplanowane jest w Zajeździe Gościniec uDany (https://niemojow.info/gosciniec-udany/), który znajduje się na granicy Polsko-Czeskiej – granicą jest rzeka Dzika Orlica. Dlatego zachęcamy uczestników do zabrania ze sobą trochę koron czeskich, ponieważ o ile w rejonie przygranicznym można płacić złotówkami, to już trochę dalej tylko w koronach.

Zapisy na plener prowadzi prowadzący, a termin ich trwania to 15 czerwca. Koszt pleneru to 600 zł (obowiązują zniżki z programem Nasz Wrocław). Należy pamiętać, że nie zapewniamy transportu do miejscowości, wyżywienia oraz materiałów plastycznych – każdy uczestnik powinien zadbać o to na własny koszt.

Przed udziałem w plenerze zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Zapraszamy do udziału w plenerze i spędzenia niezapomnianych chwil w pięknych okolicznościach przyrody!

Nowości

Back to top